Тепловий насос Cooper&Hunter (Купер Хантер) CH-HP8.0SINK

 • Ціна: 165 000 грн
 • Є у наявності
 • Допомога фахівця

  • Безкоштовна технічна консультація
  • Безкоштовний підбір і розрахунок обладнання

  Оплата

  готівкова, безготівкова, з ПДВ, Visa / MasterCard, IQ Energy

  Гарантія

  Офіційна гарантія від виробника

  Обмін / повернення протягом 14 днів


  UNITHERM MONOTYPE  - моноблочний інверторний тепловий насос від Cooper&Hunter для опалення, охолодження та приготування горячої води 

  Моноблок Cooper&Hunter серії UNITHERM 3 - це сучасний інверторний тепловий насос, який містить функції охолодження, опалення та підігріву води. Він використовує холодоагент R32 і двоступеневий компресор.

  До системи Uniterm Monotype можна одночасно підключити кілька блоків: кондиціонер, опалювальні радіатори, теплу підлогу, фанкойл, водонагрівач, сонячні колектори та інші опалювальні прилади, встановлені в будинку.

  Купити тепловий насос Cooper&Hunter Uniterm Monotype можна в різних потужностях від 4 до 16 кВт з електричним підключенням 220 Вт або 360 Вт:

  (CH-HP4.0MIRK, CH-HP6.0MIRK, CH-HP8.0MIRK, CH-HP10.0MIRK, CH-HP10.0MIRM, CH-HP12.0MIRK, CH-HP12.0MIRM, CH-HP14.0MIRK, CH-HP14.0MIRM, CH-HP16.0MIRK, CH-HP16.0MIRM)

  Для управління роботою моноблока використовується новий сучасний контролер із сенсорним РК дисплеєм та вбудованим Wi-Fi модулем. Встановлюється панель на стіні в зручному для користувача місці. З її допомогою можна регулювати температуру, встановлювати таймер та вибирати режим роботи.

  Спеціальний електронагрівач з функцією інтелектуального розморожування убезпечить блок від замерзання за низької температури на вулиці, що дозволить значно продовжити термін експлуатації приладу та підвищить його ефективність.

  Моноблок Cooper&Hunter забезпечує нагрівання води від +40 до +80 С. Широкий діапазон зовнішньої температури забезпечує стійке опалення та нагрівання води при температурах від -30 °С до +35 °С (обігрів приміщення)/ від -30 °С до +45 °С (ГВП), а охолодження при температурах від +10 °С до +48 °С.

  Через інтерфейс Modus пристрій можна підключити до системи BMS Розумний дім.

  Продуктивність для фанкойлів або радіаторів (холод/тепло) – 7,8/10,0 кВт (споживання – 2,48/2,67 кВт).

  Схема підключення та роботи теплового насосу:

  Технічні характеристики:

  Тип компресора
  Інверторний
  Тип
  Моноблок
  Країна виробник
  Китай
  Хладогент
  R32
  Електроживлення
  1ф (230В)

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре