Теплові насоси повітря-вода тип компресора старт-стоп


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Теплові насоси повітря-вода - інноваційне рішення для створення комфортних умов в будинку

Для власників приватних будинків питання ефективності системи опалення, гарячого водопостачання, кондиціонування повітря завжди актуальний. При цьому не менш важливим залишається питання оплати енергоносіїв. Ні для кого не секрет, що комфорт коштує дорого. Сучасні технології дозволяють вирішити всі ці завдання з максимальною вигодою для домовласника.

Тепловий насос - технічний пристрій, за допомогою якого можна створювати сприятливий мікроклімат в приміщенні, економити на оплаті за електроенергію і газ, піклуватися про навколишнє середовище.

Пристрій і принцип роботи теплових насосів повітря-вода

Теплові насоси перетворюють теплову енергію зовнішніх природних джерел. Пристрої повітря вода використовують тепло, яке накопичується в атмосферному повітрі. Їх робота заснована на наступних фізичних закономірностях:

  • рідини здатні поглинати і накопичувати тепло;
  • при переході з рідкого агрегатного стану в газоподібний і навпаки, з газоподібного в рідкий, відбувається віддача великої кількості теплової енергії.

Замкнутий контур теплового насоса повітря-вода заповнений легкозакипаючої речовиною (хладоном, фреоном). Для перетворення енергії використовуються наступні функціональні вузли:

  • компресор;
  • випарник;
  • вентилятор;
  • теплообмінник;
  • розширювальний клапан;
  • трубки, що з'єднують названі елементи.

Короткий опис робочого циклу

  1. Рідкий холодоагент знаходиться в радіаторі випарника. Температура хладону (фреону) завжди нижче, ніж у атмосферного повітря, що знаходиться зовні. При охолодженні радіатора речовина закипає і перетворюється в газ. Температура газоподібного холодоагенту значно вище.
  2. Нагрітий газ переміщається в компресор. У цьому вузлі він піддається стисненню і нагрівається ще сильніше, компресор забезпечує його рух по контуру насоса.
  3. Стислі гарячі пари холодоагенту надходять на пластини теплообмінника. За його другого контуру циркулює вода опалювальної системи. Температура теплоносія нижче газоподібного фреону (хладону). Холодоагент активно конденсується і вода нагрівається.
  4. Віддаючи тепло, холодоагент перетворюється в парожідкостная суміш, яка надходить в дросельний (розширювальний) клапан. У цьому вузлі речовина стає знову рідким, тиск знижується. У такому стані воно знову подається у випарник і цикл повторюється.

Теплові насоси повітря-вода - універсальні пристрої. З їх допомогою можна не тільки обігрівати приміщення, але і охолоджувати його в період літньої спеки. Зворотний цикл руху холодоагенту працює на отримання прохолодного повітря. Для підтримки комфортної температури у всьому будинку встановлюється додаткове обладнання.

Переваги

Вартість теплових насосів повітря-вода досить висока, але в порівнянні з оплатою за енергоносії, яку ми вносимо регулярно, такі капіталовкладення абсолютно виправдані.

Економним і практичним власникам приватних будинків є сенс купити тепловий насос повітря-вода. Плюси такого придбання:

  • ефективний і економічно вигідний тип системи опалення;
  • одночасне отримання тепла для обігріву приміщень і гарячої води, яка необхідна на кухні та у ванній;
  • високотемпературні моделі підтримують функціональність фанкойлів, теплих підлог, конвекторів;
  • можливість одночасної роботи з опалювальними котлами;
  • автоматизоване управління;
  • простота монтажу;
  • можливість передачі тепла на акумулятор для економного витрати електричної енергії.

Нюанси роботи обладнання

Будь-які технічні пристрої мають недоліки. Стосовно до теплових насосів повітря-вода, це скоріше специфічні особливості, знати які дуже важливо.

Функціональність теплового насоса цього типу залежить від температури повітря. На позначці -25 ° C може статися зупинка опалювальної системи. Більшість моделей ефективно працюють при температурі повітря до -15 ° C. При подальшому її зниженні витрата електроенергії збільшується.

Ці нюанси роботи пов'язані з особливостями холодоагенту, а точніше з точкою його кипіння. У більшості марок насосів повітря вода це температурний діапазон -20 ° C - -35 ° C до + 40 ° С і більше. При більш низьких відмітках холодоагент не випаровується і система припиняє роботу. Це необхідно передбачити власникам будинків, які живуть в холодній кліматичній зоні, і на період сильних морозів передбачити альтернативні джерела тепла (наприклад, каміни або котли).

Тепловий насос повітря-вода прилад електричний і його робота безпосередньо залежить від стабільного електропостачання. Проблема перебоїв, відсутності електроенергії вирішується за допомогою генератора.

Під час роботи пристрій створює шум. Продумане розташування теплового насоса допоможе вирішити і цю проблему.

Замовте тепловий насос повітря-вода у нас

В Україні використання теплових насосів повітря-вода для опалення, підігріву води для господарських потреб, кондиціонування повітря тільки набирає обертів. В Європі таке обладнання використовується як ефективний альтернативне джерело енергії і застосовується більш чверті століття.

Придбання інноваційних пристроїв, їх монтаж і обслуговування потрібно довіряти тільки професіоналам. Центр теплових насосів є спеціалізованою точкою продажу.

Ми надаємо широкий спектр послуг:

  • продаж основного і додаткового обладнання;
  • проектування системи опалення, гарячого водопостачання, охолодження;
  • монтаж;
  • обслуговування.

З нашими замовниками ми працюємо за найвигіднішими цінами. Якщо ви перебуваєте в Києві, ми пропонуємо вирішити всі питання в офісі. При відсутності такої можливості, зателефонуйте нам. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання від виробників з світовим ім'ям. Комфортні умови в вашому домі стоять тих фінансових вкладень, які знадобляться на монтаж сучасної опалювальної системи. Живіть в ногу з часом!