Тепловий насос LG THERMA V

 • Производитель: LG
 • Код товара: THERMA V
 • Цена: 7 206 грн
 • Есть в наличии
 • Помощь специалиста

  • Бесплатная техническая консультация
  • Бесплатный подбор и расчет оборудования

  Оплата

  Наличными, Безналичными, с НДС, Visa/MasterCard, IQ Energy

  Гарантия

  Официальная гарантия от производителя

  Обмен/возврат в течении 14 дней


  Тепловий насос повітря-вода LG THERMA V третього покоління

  Тепловий насос повітря-вода LG THERMA V третього покоління це спліт-система яка може використовуватися для опалення, охолодження та гарячого водопостачання приватних будинків і квартир, витрачаючи при цьому мінімум електроенергії. Тепловий насос LG THERMA V третього покоління представлена модельним рядом з потужностями 5 кВт, 7 кВт та 9 кВт. Всі вони є однофазними та мають зовнішній блок з одним вентилятором.

  Cезонний коефіцієнто енергоефективності (SCOP) 

  SCOP теплового насоса LG THERMA V Тепловий насос LG THERMA V має вражаючий сезонний коефіцієнто енергоефективності (SCOP) 4,39 при роботі в режимі обігріву і рейтингом ErP A +++ (при температури води на виході 35 С).

  РЕЖИМ ОХОЛОДЖЕННЯ / НАГРІВУ

  Пристрій може працювати на нагрів (виробництво води до 57 C) або охолодження (виробництво води до 7 C).

  ВИРОБНИЦТВО ГАРЯЧОЇ ВОДИ

  Крім можливості опалення тепловий насос LG Therma V може бути підключений до резервуару для виробництва і зберігання гарячої води.

  З'ЄДНАННЯ

  З сонячної ПАНЕЛЛЮ Тепловий насос LG Therma V може бути підключений до будь-якої сонячної панелі для допомоги у виробництві гарячої води.

  АНТІЛЕГІОНЕЛЛА ФУНКЦІЯ

  Активуючи функцію Anti-legionella, тепловий насос LG Therma V буде розігрівати весь резервуар гарячої води один раз в тиждень, поки вода не досягне 80 C, і бактерія легионелли загине.

  КАЛІБРУВАННЯ

  У режимі компенсації температура води регулюється відповідно до зміни температури зовнішнього повітря. Якщо температура зовнішнього повітря падає, температура води, що подається (і, отже, тепловою потужністю) автоматично збільшується, щоб підтримувати ідеальні умови в будинку. Робота доступна на всіх моделях насосів LG Therma V, додаткове устаткування не потрібне.

  НАДІЙНІСТЬ ПРИ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ

  Гарантована працездатність при температурі зовнішнього повітря до "-20С".

  ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ВОДЯНОЙ НАСОС

  Тепловий насос LG Therma V оснащений високоефективним водяним насосом (циркуляційним насосом) класу енергоефективності А. Таким чином, насос може ефективно регулювати потік води в залежності від навантаження нагріву.

  АВАРІЙНА РОБОТА

  Навіть в разі поломки тепловий насос LG Therma V забезпечує постійну роботу в режимі нагріву за рахунок двох етапного аварійного управління.

  МАЛОГУЧНИЙ ВЕНТИЛЯТОР

  Застосування вентиляторів з деталями, спеціально призначеними для аеродинамічної оптимізації, дозволило знизити рівень шуму і в той же час збільшити ефективність і повітряного потоку.

  Купити тепловий насос LG THERMA V Ви можете звернувшись в наш офіс. Наші консультанти допоможуть підібрати для Вас найвигідніші варіанти обладнання, а кваліфіковані інсталятори змонтують обладнання в будь-якій точці України.

  Наличие 3-хходового клапана
  Нет
  Тип компрессора
  Инверторный
  Тип
  Сплит-система
  Встроенный водонагреватель
  нет
  Страна производитель
  Корея
  Хладогент
  R32
  Электропитание
  1ф (230В)
  3ф (380В)

  Написать отзыв

  Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
      Плохо           Хорошо