Вартість теплового насосу з установкою
Будинок до 70 м2, ціна в Евро
Тепловий насос (повітря-вода) 5 кВт
3000
Буферна ємкість 100 л
170
Витратні матеріали для монтажу
900
Послуги монтажу
600
Послуги з пуско-наладки
90
Всього матеріали
4070
Термін окупності 3-4 роки
Всього з роботами4760
Будинок до 140 м2, ціна в Евро
Тепловий насос (повітря-вода) 10 кВт
3400
Буферна ємкість 100 л
170
Витратні матеріали для монтажу
900
Послуги монтажу
600
Послуги з пуско-наладки
90
Всього матеріали
4470
Термін окупності 5-6 років
Всього з роботами
5160
Будинок до 200 м2, ціна в Евро
Тепловий насос (повітря-вода) 15 кВт
5250
Буферна ємкість 100 л
200
Витратні матеріали для монтажу
900
Послуги монтажу
600
Послуги з пуско-наладки
90
Всього матеріали
6350
Термін окупності 5-6 років
Всього з роботами
7040

Як ми працюємо?


Ви до нас телефонуєте або натискаєте на запит Отримати загальний розрахунок вартість теплового насоса і комплектуючих. Ми уточнюємо необхідну інформацію для підготовки, індивідуального, оптимальної для Вашого об'єкту, пропозиції.


При необхідності наш фахівець виїжджає на Ваш об'єкт, проводить необхідні виміри. Визначає місця буріння свердловин (при геотермальному тепловому насосі).


Ми надаємо комерційну пропозицію в трьох варіантах - мінімальний за вартістю варіант, середній, і преміум. З обґрунтуванням плюсів і мінусів кожного варіанти. Укладаємо договір.


Доставляємо обладнання на місце установки, проводимо монтаж, проводимо пуско-налагоджувальні роботи. При виникненні в період експлуатації питань - ми забезпечуємо оперативний сервіс.

Принцип дії теплового насосу


Наші роботи

Установка теплового насоса повітря-вода Panasonic Bi-Bloc T-Cap 16 кВт, 380 В, приватний будинок с. Дмитрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Установка теплового насоса повітря-вода Panasonic Bi-Bloc T-Cap 16 кВт, 380 В, приватний будинок с. Дмитрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Теплові насоси - інноваційне рішення для опалювальної системи і кондиціонування повітря

Холодильники і кондиціонери найвідоміші прилади, в яких використовується тепловий насос. Він здатний забезпечити і охолодження, і нагрівання. Устаткування призначене для перенесення теплової енергії, тому воно знайшло широке застосування для підвищення ефективності роботи опалення приватного будинку, системи гарячого водопостачання.

Теплові насоси застосовуються в побуті та промисловості. Перетворення низько потенційного тепла від джерела навколишнього середовища (повітря, води, грунту) і перенесення його до споживача - головна особливість технічних пристроїв. Купити їх в Україні не представляє складності.

Принцип роботи

Теплові насоси з повним правом можна називати альтернативними джерелами енергії. З їх допомогою можна отримати відносно дешеве тепло. Призначення теплового насоса полягає в перенесенні тепла від менш нагрітого тіла до більш нагрітого. При цьому температура останнього значно збільшується.

Для розуміння принципу роботи технічного пристрою важливе розуміння наступних фізичних закономірностей:

  • будь-яка фізична тіло, температура якого вище нуля, є джерелом тепла;
  • запас тепла прямо пропорційний масі тіла і його теплоємності.

Наприклад, грунтові води можна сміливо розглядати як джерело тепла. Їх запаси величезні. Їх з лишком вистачить для обігріву будинків без шкоди для навколишнього середовища.

Теплову енергію, яку несе в собі фізичне тіло, легко отримати при його охолодженні. На етапі проектування будинку необхідно вирішити питання, яке джерело потенційної теплової енергії краще використовувати для гарячого водопостачання, опалення та де встановлювати обладнання.

Функціональність найбільш поширених моделей теплових насосів забезпечують такі вузли:

  • компресор;
  • дросель;
  • випарник;
  • конденсатор.

Типи теплових насосів

В основі класифікації теплових насосів лежить кілька критеріїв:

  • вид передачі енергії;
  • джерело тепла;
  • вид теплоносія вхідного і вихідного контуру.

Залежно від виду передачі тепла технічні пристрої буває двох типів:

Компресійні. Такі насоси найпопулярніші. Отримання теплової енергії відбувається в ході циклу стискання і розширення теплоносія.

Абсорбція. Це пристрої нового покоління. Абсорбент і хладон використовуються як робоче тіло.

Типи теплових насосів за джерелом тепла:

  1. Повітряні. Використовується атмосферне повітря.
  2. Геотермальне. Тепло витягується з грунту, води.

Використовують вторинне тепло з трубопроводу центрального опалення, каналізації.

Типи агрегатів в залежності від виду теплоносія на вхідних і вихідних контурах:

  1. Повітря-повітря. Насос забирає тепло у більш холодного повітря і віддає його в опалювальне приміщення.
  2. Вода-вода. Тепло грунтових вод подається в систему опалення та гарячого водопостачання.
  3. Вода-повітря. Тепло грунтових вод передається в повітряну систему опалення.

Повітря-вода. Тепло атмосферного повітря використовується для нагріву води в опалювальній системі.

Грунт-вода. По трубах, прокладених в грунті, циркулює вода і забирає тепло.

Лід-вода. Для отримання тепла використовується енергія, яка вивільняється при перетворенні води в лід.

Переваги теплових насосів

Опалення та гаряче водопостачання - обов'язкові умови комфортного проживання в заміському будинку. При цьому витрати на оплату газу, електроенергії, які використовуються для підігріву води та функціонування системи обігріву приміщення, значні. Не можна не враховувати вартість підключення комунікацій.

Останнім часом власники приватних будинків висувають додаткові вимоги до системи опалення та гарячого водопостачання. Це можливість точної настройки обладнання, його безпеку і екологічність, підтримання сприятливого мікроклімату в приміщенні.

З появою теплових насосів на ринку України практично всі перераховані вище проблеми легко вирішити. Переваги цього обладнання незаперечні:

  • висока економічність;
  • універсальність;
  • комфорт;
  • надійність;
  • безпеку.

Ефективність теплового насоса в 3-5 разів вище в порівнянні з електричними котлами. Використовуючи 1 кВт електроенергії пристрій здатний провести 3-5 кВт теплової енергії. У нових імпортних моделей цей показник досягає значень 6-7.

Обігрів будинку, подача необхідної кількості гарячої води, охолодження повітря в приміщенні в літній час - для вирішення всіх цих завдань потрібно купити теплонасос. Важливо вибрати перевіреного виробника і правильно розрахувати потужність агрегату.

Компресор - основний робочий елемент теплового насоса. Щодо проста, добре продумана пристрій розроблений таким чином йому працювати 25 років і більше. Всі технологічні процеси відбуваються в замкнутому просторі, тому людський і зовнішні чинники виключені.

В ході експлуатації обладнання шкідливі речовини не утворюються, тому система опалення / охолодження з використанням теплового насосу абсолютно безпечна для мешканців будинку і навколишнього середовища.

Ціни на теплові насоси

Вартість обладнання з використанням теплового насоса тільки на перший погляд виглядає переконливо. Для ухвалення рішення про покупку порахуйте витрати на оплату газу, електроенергії (хоча б за рік) і порівняйте їх цінами на теплонасоси. Це відмінний варіант для тих, хто звик вдумливо вкладати гроші. В Інтернеті представлено безліч схем розрахунку окупності.

Недорого купити інноваційне обладнання та замовити його установку ви можете в нашому інтернет-магазині в Києві. Наприклад, вартість насоса «повітря вода» для площі 70 м² становить 2200 євро. Устаткування окупається всього за 3-4 роки. На нашому сайті представлені ціни на його монтаж і витратні матеріали. Ми працюємо з нашими замовниками на найвигідніших умовах!