Теплові насоси під ключ


Будинок до 70 м2, ціна в Евро
Тепловий насос (повітря-вода) 5 кВт
3000
Буферна ємкість 100 л
170
Витратні матеріали для монтажу
900
Послуги монтажу
600
Послуги з пуско-наладки
90
Всього матеріали
4070
Термін окупності 3-4 роки
Всього з роботами4760
Будинок до 140 м2, ціна в Евро
Тепловий насос (повітря-вода) 10 кВт
3400
Буферна ємкість 100 л
170
Витратні матеріали для монтажу
900
Послуги монтажу
600
Послуги з пуско-наладки
90
Всього матеріали
4470
Термін окупності 5-6 років
Всього з роботами
5160
Будинок до 200 м2, ціна в Евро
Тепловий насос (повітря-вода) 15 кВт
5250
Буферна ємкість 100 л
200
Витратні матеріали для монтажу
900
Послуги монтажу
600
Послуги з пуско-наладки
90
Всього матеріали
6350
Термін окупності 5-6 років
Всього з роботами
7040

Як ми працюємо?


Ви до нас телефонуєте або натискаєте на запит Отримати загальний розрахунок вартість теплового насоса і комплектуючих. Ми уточнюємо необхідну інформацію для підготовки, індивідуального, оптимальної для Вашого об'єкту, пропозиції.


При необхідності наш фахівець виїжджає на Ваш об'єкт, проводить необхідні виміри. Визначає місця буріння свердловин (при геотермальному тепловому насосі).


Ми надаємо комерційну пропозицію в трьох варіантах - мінімальний за вартістю варіант, середній, і преміум. З обґрунтуванням плюсів і мінусів кожного варіанти. Укладаємо договір.


Доставляємо обладнання на місце установки, проводимо монтаж, проводимо пуско-налагоджувальні роботи. При виникненні в період експлуатації питань - ми забезпечуємо оперативний сервіс.

Питання енергозбереження, енергоефективності стають все більш актуальними. Ціни на енергоносії постійно зростають, а запаси природного палива на результаті. Власники приватних будинків все частіше цікавляться проектами опалювальної системи і гарячого водопостачання з використанням різних типів теплових насосів (ТН). Ці технічні пристрої допомагають перетворювати енергію природних об'єктів і в рази її збільшувати. Компанія Центр теплових насосів в Києві пропонує свої послуги з установки ТН і додаткового обладнання під ключ.

Класифікація обладнання

В Європі теплові насоси добре відомі і широко використовуються. На ринку України вони з'явилися порівняно недавно. Їх популярність тільки починає набирати обертів. Якщо ви прийняли тверде рішення скористатися прогресивною технологією для отримання теплової енергії, необхідно знати основні критерії вибору ТН для установки в приміщенні.

Агрегати класифікуються за кількома критеріями. Головні з них:

 • низько потенційного природне джерело енергії;
 • спосіб передачі перетвореного тепла.

У першому випадку мова йде про атмосферному повітрі, воді природних водойм і грунті. ТН, преобразуюшіе тепло грунту і підземних вод називаються геотермальними (або ґрунтовими). З урахуванням виду теплоносія обладнання можна розділити на наступні види:

 • повітря-вода;
 • повітря-повітря;
 • вода-вода;
 • вода-повітря;
 • грунт-вода.

Короткий опис принципу роботи ТН

Теплові насоси працюють за тим же принципом, що і холодильник. Різниця в послідовності етапів циклу перетворення енергії. Це пов'язано з тим, що холодильник покликаний охолоджувати, а ТН - нагрівати.

Принцип дії агрегату наступний:

 • теплоносій забирає природне тепло і несе його до випарника, внутрішній контур якого заповнений холодоагентом;
 • під дією тепла холодоагент закипає і перетворюється на пару, яка потрапляє в компресор;
 • в компресорі пар стискається і температура останнього підвищується;
 • далі шлях газоподібного гарячого холодоагенту проходить через конденсатор, в якому тепло забирає теплоносій опалювальної системи;
 • втрачаючи тепло, холодоагент з газоподібного стану перетворюється в рідкий і повертається у випарник.

Системи опалення, в яких використовуються теплові насоси мають три основні частини:

 • Зонд / змійовик, що збирає теплову енергію із зовнішнього середовища.
 • Тепловий насос.
 • Система опалення та гарячого водопостачання будинку з теплообмінної камерою.

Для вибору комплектуючих, складання проекту та монтажу опалення будинку з використанням ТН краще скористатися послугами фахівців, які виконають всі роботи під ключ.

Позитивні характеристики теплових насосів

Затребуваність опалення з використанням теплових насосів легко пояснити:

 • Економічність. Коефіцієнт перетворення - один з параметрів, який доводить економічність технічних пристроїв. Наприклад, якщо він дорівнює 5, це означає, що з 1 кВт електрики вийде 5 кВт теплової енергії. Споживана потужність електронагрівачів набагато вище, а тепла від них значно менше.
 • Універсальність. Опалення з тепловими насосами можна встановлювати в будь-якій місцевості. Це відмінне рішення для населених пунктів, де немає газових магістралей або тарифи на цей енергоносій дуже високі. ТН може працювати від дизельного або бензинового двигуна. У місцевостях, де трапляються часті перебої з електроенергією, харчування обладнання забезпечує генератор.
 • Екологічність. Незважаючи на те, що ТН використовує в якості джерел тепла природні об'єкти, агрегат абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Цикл перетворення теплової енергії замкнутий, безвідходний.
 • Безпека. Пожежонебезпека і вибухонебезпечність технічних пристроїв виключена.
 • Варіативність вибору моделей.

Стежити за роботою теплового насоса немає необхідності. Його робота повністю автоматизована. На ринку постійно з'являються вдосконалені пристрої. Ресиверні моделі взимку працюють в режимі нагріву, влітку - охолодження. Теплові насоси - надійні і довговічні агрегати. Установка комплектуючих під ключ забезпечує безперебійну роботу опалювальної системи без капітального ремонту протягом 20-25 років.

Установка теплового насоса під ключ - вигідне капіталовкладення

Тепловий насос і додаткове обладнання - задоволення дороге, але це абсолютно виправдані капіталовкладення. Його вартість відносять до мінусів, але це виключно поверхневий погляд. Переконатися в цьому допомагають елементарні розрахунки.

Для опалення приватного будинку використовують різні види теплової енергії:

 • пічне опалення з використанням дров, вугілля, пелетів;
 • газ (магістральний, скраплений);
 • дизельне паливо;
 • електрика.

Перший варіант передбачає обов'язкова присутність людини. При спалюванні названих видів палива утворюються шкідливі речовини. До цього залишається додати високу пожежонебезпечність і низький ККД.

Підключення магістрального газу обійдеться недешево, як і подальша оплата використаного енергоносія. Ціни на електричну енергію, скраплений газ, дизельне паливо ніяк не сприяють економії ваших особистих коштів.

Для використання усіх названих джерел теплової енергії необхідно придбання спеціального обладнання та його обслуговування в ході експлуатації. ККД роботи таких опалювальних систем залежить від якості палива. При використанні електрики потрібно враховувати ліміт виділених потужностей.

Вибираючи обладнання для опалювальної системи, потрібно обов'язково враховувати тепловтрати будинку. Як не дивно, тільки установка ТН економічно виправдана навіть для погано утеплених будинків. Грамотно підібрані комплектуючі та установка під ключ - найправильніше рішення.

Центр теплових насосів - надійно, якісно, ​​доступно

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити різні варіанти теплових насосів. Нашим покупцям ми пропонуємо професійний супровід на всіх етапах установки опалення:

 • консультування;
 • складання проекту опалювальної системи і гарячого водопостачання;
 • вибір моделі теплового насоса і додаткового обладнання;
 • монтажні роботи під ключ відповідно до технічних вимог;
 • обслуговування під час експлуатації.

У нас передбачена знижка IQ Energi, яка становить 30% вартості. Окупність устаткування, встановленого під ключ, 3-4 роки. Майбутнє за енергоефективними технологіями. Пора вирішувати!