Тепловий насос Sunrain BLN
Показано з 1 по 30 із 33 (всього 2 сторінок)

Тепловий насос для будинку

З постійно зростаючими тарифами на енергоносії власники квартир, приватних будинків, котеджів підбирають альтернативні варіанти системи опалення та гарячого водопостачання. Не можна не враховувати глобальні проблеми людства: обмеженість запасів вичерпних корисних копалин, забезпечення екологічної безпеки.

Тепловий насос для будинку - інноваційне енергоефективне рішення.

Ефективність і потужність теплових насосів для приватних будинків.

Вибираючи систему обігріву для приватного будинку, важливо враховувати дві основні статті витрат:

  • Купівля та встановлення обладнання;
  • Забезпечення функціональності обладнання для підтримки комфортних умов в приміщенні.

На форумах маса відгуків про те, що ціна теплового насоса для опалення будинку досить висока. Це незаперечний факт, але важливо прорахувати окупність такого обладнання і наступні витрати на енергоносії.

При використанні звичайних систем опалення (наприклад, газових або електричних котлів) спостерігається наступна закономірність: чим дешевше обладнання, тим вартість отриманого тепла буде вище. Ефективність опалення також залежить від погодних умов, якості утеплення будинку та інших об'єктивних чинників, на які людина не може вплинути.

Досвід використання теплового насоса для обігріву будинку багаторазово підтвердив ефективність такого обладнання та його досить швидку окупність (3-4 роки). Експлуатація теплонасоса потужністю до 100 кВт приблизно в 4 рази дешевше, ніж інші опалювальні системи.

Вагомі аргументи на користь теплового насоса для опалення будинку:

  • Класичні моделі 1 кВт електричної енергії перетворюють в 4-5 кВт теплової, вдосконалені - близько 6;
  • Це найекономічніший спосіб для обігріву приміщення і отримання гарячої води для побутових потреб;
  • Більшість моделей теплонасосів багатофункціональні. Вони працюють на обігрів, охолодження, забезпечення гарячого водопостачання. В окремих моделях передбачена опція - підігрів води в басейні;
  • Устаткування можна монтувати при будівництві нового будинку або інтегрувати в стару опалювальну систему. При цьому наявний котел може працювати як альтернативне джерело тепла;
  • Безпека, довговічність, екологічність.

«Вартість» комфорту при використанні теплового насоса для опалення будинку та різних видів котлів.

Рішення купити тепловий насос для опалення будинку необхідно приймати виважено. Важливо порівняти роботу такого обладнання з іншими обігрівальними системами. Централізоване теплопостачання - це або спека, або холод в приміщенні, як пощастить. Влітку, як правило, відсутність гарячої води. А ціни на тепло просто захмарні.

Електричний котел - дуже дороге задоволення, з огляду на тарифи на електричну енергію. Навіть використання багатотарифних лічильників не рятують фінансову ситуацію.

Газовий котел для обігріву великого будинку - це теж невигідно. Обігріти особняк в 2-3 поверху «влетить в копієчку». З твердопаливними котлами теж не вдається досягти значної економії. Мало того таке обладнання вимагає постійно уваги.

Жодна з названих опалювальних систем не здатна працювати на охолодження і використовувати альтернативні джерела енергії. Тепловий насос для будинку - найекономічніший варіант обладнання, у якого принцип отримання тепла заснований на перетворенні низькопотенційної теплової енергії природних джерел (повітря, грунт, вода).

Типи теплових насосів

В Україні купити тепловий насос для опалення будинку не становить складності. Важливо вибрати перевірену точку продажу з хорошою репутацією.

У нашому Центрі теплових насосів, ви завжди зможете купити тепловий насос для опалення будинку. В асортименті представлені агрегати різних типів. Найпопулярнішими з них є:

  • повітря-вода;
  • повітря-повітря;
  • грунт-вода.

Чому варто купити тепловий насос для будинку у нас?

Центр теплових насосів є лідируючою компанією на ринку послуг зі встановлення інноваційного енергоефективного обладнання. Наші фахівці розроблять проект відповідно до особливостей приміщення і специфікою місцевості, підберуть комплектуючу, виконають монтаж під ключ.

Нашим клієнтам ми пропонуємо тепловий насос для приватного будинку за доступною ціною. У нас ви зможете вибрати зручні способи оплати та доставки обладнання. Більш детальна інформація тут.

Ми беремо активну участь в реалізації програми IQ Energy, яка на 35% знизить ваші витрати на покупку і монтаж обладнання.

Часті питання про теплові насоси для опалення будинку

Використання інноваційного обладнання завжди викликає багато суперечок і питань. Перш ніж придбати теплонасос, є сенс поцікавитися цією інформацією.

Як працює тепловий насос для будинку?

Принцип дії теплонасоса подібний до роботи холодильника, кондиціонера. Теплова енергія, взята з навколишнього середовища перетворюється з використанням холодоагенту. За допомогою компресора вона примножується і подається в теплообмінник.

Який насос потрібен для мого будинку?

Потужність і тип - головні критерії вибору. Перший показник залежить від особливостей будови і вимагає спеціальних розрахунків. Другий пов'язаний з особливостями місцевості та можливості використання природних джерел теплової енергії.

Чи потрібно враховувати погодні умови і час року при монтажі опалення з теплонасосом?

Роботи по установці тепловий насос для опалення приватного будинку краще виконувати при плюсовій температурі, тому сезонність потрібно враховувати. Це особливо важливо для монтажу геотермального обладнання. Воно вимагає виконання бурильних робіт.

Що буде з опаленням, якщо відключили електрику?

Аварійні роботи при пошкодженні ліній електропередач, як правило, проводяться оперативно. При якісному утепленні будинку, опалювальна система зберігає тепло близько 12 годин. У разі, якщо перебої з електроенергією трапляються часто, є сенс придбати генератор.