Теплові насоси Cooper & Hunter


Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)

Переваги та можливості теплових насосів від C & H

Максимальна енергоефективність при мінімальних енергетичних витратах - головне завдання, яке здатні вирішити інноваційні пристрої - теплові насоси (ТН). Серед усіх видів ТН агрегати типу «повітря-повітря» є найбільш економічними і ефективними. Моделі від компанії Cooper & Hunter спеціально розроблені для суворих кліматичних умов.

В Україні системи опалення з використанням теплових насосів поступово завойовують популярність. Їх універсальність, довговічність, надійність гідно оцінили ті, хто прийняв зважене рішення про використання прогресивних технологій для забезпечення комфорту в своєму будинку.

У порівнянні з іншими видами опалення кліматичне обладнання Cooper & Hunter видає тепла в рази більше, ніж споживає електрики. У ТН цієї компанії використані технології останнього покоління. Вони дозволяють економити до 82% коштів на оплату за електроенергію та опалення.

У повітряних теплових насосах Cooper & Hunter використовується безліч прогресивних конструкційних рішень відповідно до останніх директив Євросоюзу про впровадження енергозберігаючих технологій. При оцінці енергоефективності обладнання обов'язково враховується кліматична зона, в якій вони використовуються.

Переваги сучасних теплових насосів Cooper & Hunter:

  • спліт-системи NORDIC NG мають найвищий клас сезонної енергоефективності;
  • холодоагенти, які використовуються в випарнику, мають поліпшені холодильний властивості, які дозволяють використовувати обладнання в широкому температурному діапазоні;
  • інверторний компресор має високий моторесурс, працює практично безшумно, точно підтримує задані параметри;
  • технологія Step-less Fan Control дозволяє регулювати швидкість обертання вентилятора у внутрішньому блоці;
  • в зовнішньому блоці використовується інтелектуальна захист від обмерзання;
  • автореастат допомагає перезапустити систему зі збереженням налаштувань, заданих раніше (така функція незамінна при перебоях з електроенергією).

Це далеко не всі прогресивні технічні знахідки, які використовуються в моделях Cooper & Hunter. Все ТН цього виробника багатофункціональні. Вони працюють на обігрів, охолодження (як кондиціонер). Їхні потужності цілком достатньо, щоб нагрівати воду для побутових потреб.

Центр теплових насосів - якість, надійність, гарантії

Купити повітряні теплові насоси Купер Хантер в Україні не представляє складності. Важливо вибрати спеціалізовану точку продажу з бездоганною репутацією і адекватними цінами. Наш інтернет-магазин в Києві пропонує свої послуги.

Зорієнтуватися у великій кількості обладнання, не володіючи питанням, дуже важко. Та й спеціальні знання не завжди можуть допомогти у виборі. Широкий асортимент теплових насосів пояснюється специфічними особливостями кожного пристрою.

Ми завжди готові допомогти купити «правильний» тепловий насос за доступною ціною. Для цього необхідно виконати розрахунок його потужності відповідно до енергоспоживанням будинку, в якому він буде встановлений. Нашим клієнтам ми пропонуємо професійний супровід від вибору обладнання до його монтажу під ключ.

Наші фахівці добре знайомі з кожною моделлю ТН Cooper & Hunter. Всі розрахунки, створення проекту і його реалізація повинні здійснюватися професіоналами. Тільки за таких умов ви зможете по достоїнству оцінити переваги інноваційного обладнання.