ГЕОТЕРМАЛЬНІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ Vaillant


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Геотермальні теплові насоси: просте рішення складних задач

Опалення - обов'язкова частина комунікацій в приватному будинку. Комфортні умови проживання в ньому неможливо уявити без гарячої води та кондиціонування повітря. Домовласники завжди пред'являють особливі вимоги до монтажу цих систем. З одного боку, вони повинні бути ефективними, а з іншого - економічними.

Більшість варіантів традиційних комунікаційних систем в будинку не соотвествуют цим вимогам. Якщо ми хочемо отримати більше тепла або гарячої води, це збільшує рахунки за енергоносії. Живемо в режимі найсуворішої економії - замерзаємо взимку і мучимося від спеки влітку. Геотермальний насос - ефективне і доступне рішення всіх цих проблем. У Києві купити таке обладнання за доступною ціною можна без проблем.

Перетворення енергії природних об'єктів з використанням грунтового насоса

В навколишньому середовищу безліч потенційних джерел тепла. Наприклад, грунт. До недавнього часу варіант отримання теплової енергії від звичайних об'єктів середовища домовласниками навіть не розглядалося. При цьому теплові насоси давно і продуктивно використовуються в холодильних установках, кондиціонерах.

Тепловий насос будь-якого типу покликаний передавати теплову енергію від менш нагрітого фізичного тіла до більш нагрітого. Він особливим чином її перетворює і за рахунок цього температурні показники теплоносія збільшуються в рази. Геотермальний агрегат є сполучною ланкою між грунтом і системою обігріву (або охолодження).

Основні етапи перетворення теплової енергії з використанням грунтового насоса:

  • в грунті прокладаються труби з теплоносієм (водою);
  • рух води по замкнутому трубопроводу забезпечує насос;
  • температура води відповідає температурі середовища (в зимовий сезон близько + 5 ° C);
  • в теплообміннику вода віддає тепло холодоагенту, який знаходиться в другому контурі;
  • холодоагент закипає, випаровується, при перетворенні рідини в газ виділяється велика кількість тепла;
  • отриманий гарячий газ надходить в компресор, де піддається стиску;
  • стиснений газ нагрівається ще сильніше (35 ° C - 65 ° C), в теплообміннику-конденсаторі від віддає тепло воді, яка циркулює в опалювальній системі.

Технологічний цикл в геотермальному насосі проходить в замкнутому просторі. Відпрацьований холодоагент збирається в скидному клапані. У цьому вузлі він охолоджується, знову перетворюється в рідину надходить у випарник. Цикл починається знову.

Типи пристроїв

Джерелами тепла для грунтових (або геотермальних) теплонасосів виступають грунт і грунтові води, тому виділяють два типи такого обладнання:

  • грунт-вода;
  • вода-вода.

Ефективність опалення з використанням геотермального пристрої грунт-вода залежить від того, на скільки інтенсивно прогрівається грунт. Енергоефективність залежить також від способу прокладки контурів:

  1. Горизонтальне розташування. Труби монтують на глибині не менше 1 м. Цей варіант прийнятний при наявності великої прибудинкової території.
  2. Вертикальне розташування. Теплообмінник встановлюється одночасно з геотермальними зондами. При монтажі використовується бурова техніка.

Теплообмінник в обладнанні вода-вода розташовується в грунтових водах. Популярні варіанти:

  1. Труби прокладаються на дні водойми, який розташовується в межах 100 м від будинку. Затребуваний варіант, тому що виключені підготовчі бурові роботи.
  2. Буріння артезіанської свердловини. Вода проходить безпосередньо через геотермальний насос. Такий варіант передбачає буріння ще однієї свердловини для скидання води. Так нормалізується тиск в пластах і підтримується рівновага природної системи.

Зробіть придбання у нас

Купити якісне обладнання для опалення нового покоління можна в спеціалізованих точках продажу. Центр теплових насосів в Києві пропонує свої послуги. На ринку України ми працюємо більше 10 років. Наші фахівці виконують монтаж обладнання під ключ. Доступні ціни, висока якість робіт, перевірені моделі геотермальних теплових насосів - наші головні переваги.