Теплові насоси Panasonic


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Чому теплонасоси Panasonic такі популярні?

До вибору моделі теплового насоса (ТН) потрібно підходити зі знанням справи. На ринку України представлені численні технічні пристрої і важливо правильно зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті. Товарна лінійка Panasonic представлена ​​моделями з різними технічними характеристиками. Перш ніж купити ТН, доцільно проконсультуватися з фахівцями або погасити потужності агрегату, виходячи з особливостей приміщення і будівлі в цілому.

В Україні ТН з'явилися порівняно недавно. В Інтернеті широко представлена ​​інформація про плюси цих агрегатів. У фарбах розписані і мінуси пристроїв. Серед них висока ціна і залежність роботи від температурних показників навколишнього середовища.

Останній факт має місце бути, особливо для моделей типу «повітря-вода», «повітря-повітря». Нижньою межею для ефективної роботи такого теплового насоса є -15 ° С. При подальшому зниженні температури повітря зростає споживання агрегатом електроенергії, а при -25 ° С - відбувається повна зупинка системи опалення.

Ці мінуси не мають ніякого відношення до теплових насосів Panasonic. Їх переваги незаперечні:

  • працюють при температурі -28 ° С;
  • видають номінальну потужність -20 ° С;
  • коефіцієнт ефективності дорівнює 5 (це означає, що з 1 кВт електричної енергії буде отримано 5 кВт теплової);
  • багатофункціональність - обігрів та охолодження приміщення, нагрів води для побутових потреб;
  • безшумність.

Теплові насоси Panasonic Aquarea варті уваги. Ця товарна лінійка розроблена спеціально для місцевостей з холодним кліматом. У ній представлені прилади, потужність яких від 3 кВт. Управління системою можна здійснювати з мобільного телефону.

У порівнянні з електричними нагрівальними приладами економія коштів при використанні Панасонік Акварея 80%. Повітряні теплові насоси цієї серії створені розробниками Panasonic у відповідь на нові вимоги до зниження енергоспоживання. При будь-яких погодних умовах вони здатні створювати комфортні умови в приміщенні.

Новітні моделі серії Panasonic Aquarea у нас - в Центрі теплових насосів

Наш інтернет-магазин в Києві постійно розширює асортимент теплових насосів. Ми ретельно відстежуємо новинки і розробляємо проекти систем опалення з використанням вдосконалених пристроїв. Оновлена ​​лінійка Aquarea пропонує різні варіанти обладнання:

  • моноблочне і двохблокові виконання;
  • великий вибір ТН по потужності від 3 до 16 кВт;
  • підключення до однофазної і трифазної електричної мережі;
  • внутрішні блоки (в двохблокові моделях) мають компактні розміри і привабливий дизайн

Фахівці нашої компанії проконсультують вас з питання енергоефективності кожної моделі, представленої в нашому каталозі. Ми готові зробити розрахунок теплового насоса і вибрати модель, відповідну характеристикам вашого будинку. У нас ви можете замовити проект і монтаж системи опалення під ключ, купити необхідні комплектуючі.

Ціна нашого обладнання не лякає людей, які взяли зважене рішення про встановлення інноваційного варіанту опалювальної системи. Витрати на енергоносії, ККД пристроїв для вироблення теплової енергії легко порахувати і порівняти. У нашому інтернет-магазині діє 30% знижка IQ Energi.

Наші замовники мають можливість отримати загальні розрахунки вартості обладнання. Витратна частина проекту коригується після виїзду на об'єкт. Доступні три варіанти виконання: мінімальний, середній і преміум. Вибір за вами!