Тепловий насос Sunrain BLN
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Компанія SUNRAIN, заснована в 1999 році, є глобальною організацією з використання екологічно чистої енергії та входить до 500 найбільших підприємств світу з виробництва нової енергії. У Китаї ця компанія, є однією з провідних організацій в сонячній тепловій промисловості, із сертифікованим центром корпоративних технологій та національною сертифікованою лабораторією CNAS.

У всьому світі SUNRAIN є організатором дослідницької програми з сонячного центрального опалення міжнародного енергетичного агентства та науково-дослідної бази сонячної теплової промисловості та технологій Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку.

Компанія SUNRAIN, що займається тепловим використанням екологічно чистої енергії протягом 20 років, відстоює екологічну концепцію чистого, низьковуглецевого та екологічного захисту та надає рішення для систем термічного використання екологічно чистої енергії для більш ніж 100 країн та регіонів по всьому світу, що робить її головним експертом, щодо використання енергії.

Система теплової утилізації чистої енергії SUNRAIN з використанням сонячної енергії, енергії повітря, теплової енергії згоряння, геотермальної енергії, енергії біомаси, електроенергії та іншої чистої енергії як джерело теплової енергії, спираючись на інтелектуальну платформу управління SUNRAIN, утворює мультиенергетичну систему. Додаткова інтегрована система.

Ця система дозволяє максимально використовувати екологічно чисту енергію і значно знизити експлуатаційні витрати, забезпечуючи при цьому комфортні умови.

Завдяки каскадному використанню енергії SUNRAIN задовольняє потреби у побутовому, комерційному, промисловому та сільськогосподарському гарячому водопостачанні, опаленні, охолодженні та інших сферах.

SUNRAIN пропонує комплексні, універсальні рішення щодо використання екологічно чистої енергії для користувачів на високому рівні.

Ґрунтуючись на науці та технологіях, SUNRAIN за допомогою своїх продуктів та послуг може зробити сонце яскравішим, воду та повітря чистішим, а життя кращим!