Тепловий насос BWT Mitsubishi Zubadan Inverter (M.Z.I.)

 • Ціну уточнюйте
 • Є у наявності
 • Допомога фахівця

  • Безкоштовна технічна консультація
  • Безкоштовний підбір і розрахунок обладнання

  Оплата

  готівкова, безготівкова, з ПДВ, Visa / MasterCard, IQ Energy

  Гарантія

  Офіційна гарантія від виробника

  Обмін / повернення протягом 14 днів


  Тепловий насос BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  – промислова потужність від світового лідера

  Компанія Mitsubishi Electric, світовий лідер в області теплових насосів для клімат-контролю та опалення, випустила декілька мільйонів апаратів, що використовують технологію Ecodan Power Inverter  та Zubadan Power Inverter. Ці теплові насоси надійні та мають відмінний рівень продуктивності.

  Тепловий насос BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  на відміну від звичайних теплових насосів типу on/off може використовувати 80% своєї теплової потужності для нагріву басейну, коли зовнішня температура нижче нуля градусів по Цельсію. Теплові насоси цієї серії можуть використовуватися будь-якого сезону, і спеціально призначені для критих басейнів, які експлуатуються цілий рік і вимагають постійної номінальної потужності підігріву.

  Принцип дії

  Тепловий насос BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  компенсує екстримально низькі температури зовнішнього повітря, вприскуючи гарячий газ з окремого балона безпосередньо в компресор.

  Основні переваги:

  • Інверторна система
  • Реверсивна функція теплового насосу для охолодження басейну
  • Знижений рівень шуму
  • Запобігання пускових перевантажень по струму
  • Повна автоматизація
  • Регулярний контроль якості

  Інверторна система

  На відміну від звичайних теплових насосів  серії on/off які працюють з постійною швидкістю (50 Гц), BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  може працювати з частотою від 11 до 10 Гц для адаптації до умов роботи теплового насосу і температури зовнішнього повітря.

  Фактично, коли температура зовнішнього повітря низька або коли є висока потреба в нагріванні басейну, компресор працюватиме з високою швидкістю (між 50 Гц і 100 Гц).

  І навпаки, тоді як потреба в нагріванні є низькою, особливо коли температура зовнішнього повітря близька до заданого параметру, компресор теплового насосу буде працювати на низьких швидкостях (між 11 Гц і 50 Гц).

  Тепловий насос BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  автоматично регулює швидкість компресора відповідно до робочого режиму і температури зовнішнього повітря. Він не потребує будь-якого втручання з боку користувача.

  Працюючи на низьких швидкостях, інвертор ний компресор практично безшумний, забезпечує оптимальну продуктивність і тривалий термін служби.

  Реверсивна функція теплового насосу

  Тепловий насос BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  є реверсивним, оскільки може використовуватися для нагріву або охолодження води в басейні. Він також сумісний з системами, що працюють  на частоті 60 Гц.

  Ця особливість є дуже цінною в спекотних регіонах, де її можна використовувати для підтримання комфортної температури води в басейні або навіть для зниження та підтримання температури води в аквакультур них резервуарах, які використовують для вирощування та зберігання риби.

  Знижений рівень шуму

  Звичайні теплові насоси типу on/off постійно генерують потужний звук, навіть коли працюють на нагрів води, температура якої наближається до заданого значення.

  Компресор теплового насосу BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  значно сповільнюється коли температура води в басейні наближається до заданого параметру, тому він працює значно тихіше, ніж стандартний апарат типу вкл./викл.

  Запобігання пускових перевантажень по струму

  Тепловий насос BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  оснащений рампою прискорення, в якій використовується технологія зміни частоти, для запобігання перевантажень по струму при запуску, а також їх негативного впливу на електричні та електронні пристрої в будинку.

  Повна автоматизація

  Теплові насоси BWT Mitsubishi Zubadan Inverter ( M.Z.I.)  вирізняються простотою установки та обслуговування.

  Регулярний контроль якості

  Для гарантування повної надійності, всі  теплові насоси BWT Mitsubishi Zubadan Inverter тестуються перед відправкою.

  Країна виробник
  Італія

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре