Тепловий насос Vaillant (Вайлант) aroTHERM split

 • Виробник: Vaillant
 • Модель: aroTHERM split
 • Ціна: 241 300 грн
 • Є у наявності
 • Допомога фахівця

  • Безкоштовна технічна консультація
  • Безкоштовний підбір і розрахунок обладнання

  Оплата

  готівкова, безготівкова, з ПДВ, Visa / MasterCard, IQ Energy

  Гарантія

  Офіційна гарантія від виробника

  Обмін / повернення протягом 14 днів


  Зовнішній блок теплового насосу Vaillant (Вайлант) aroTHERM split

  Тепловий насос типу повітря-вода Vaillant aroTHERM, монтується на зовнішній частині приміщення. Теплові насоси Vaillant aroTHERM Split здатні забезпечувати  більшу частину річної потреби теплової енергії та кондиціонування приміщення. Дана серія теплових насосів складається з  широкого асортименту моделей для ефективного відбору потенційного тепла, що знаходиться в атмосфері.

  Потужність двигуна вентиляторів налаштовується окремим електронним модулем керування теплового насосу. Так як, чим нижчою буде температура повітря на вулиці, тим більша потрібна швидкість вентиляторів. А коли температура повітря підвищується, двигун вентилятора знижає оберти.

  Зовнішній блок теплового насосу Vaillant aroTHERM Split має в своїй конструкції інверторний компресором, який модулює свою швидкість для генерації тієї кількості тепла, яка необхідна в конкретний момент роботи системи обігріву приміщення. Така технологія виключає постійне тактуваня компресора, що продовжує термін його експлуатації, та забезпечує ефективну роботу теплового насосу в цілому.

  Сфера застосування

  Тепловий насос aroTHERM split  використовують в системах опалення, кондиціонування та приготування гарячої води як в нових, так і в реконструйованих приміщеннях.

  Внутрішній та зовнішній блоки теплового насосу aroTHERM split об’єднані між собою фреонопроводом з мідними трубками, що дає змогу розмістити внутрішній блок з теплообмінником та циркуляційним насосом в приміщенні. А це в свою чергу захистить користувача від замерзання теплоносія та виходу з ладу теплового насосу у разі тривалої відсутності електропостачання.

  Функція активного охолодження.

  Завдяки вбудованій функції активного охолодження тепловий насос Vaillant aroTHERM Split можна використовувати для кондиціонування приміщення.

  Для віддачі холодного повітря найефективніше підійдуть так називаємі «холодні стіни» та «холодні стелі». Вони ж можуть служити і приладами для нагрівання приміщення.

  Основний недолік у таких систем це відсутність можливості відведення конденсату, який може утворюватися на поверхні стіни або стелі. Для вирішення цієї проблеми в регуляторі sensoCOMFORT VRC 720 вбудовано датчик вимірювання рівня вологості. Цей регулятор розрахує мінімальну температуру холодоносія, при якій не утвориться конденсат.

  Окрім цього, тепловий насос Vaillant aroTHERM Split  може кондиціонувати приміщення за допомогою вентиляторних конвекторів або фанкойлів. Ці прилади інтегруються в систему кондиціонування простіше та мають в своїй будові систему відводу дренажу.

  Функція triVAI

  У бівалентних системах теплопостачання, коли тепловий насос працює разом із газовим або рідкопаливним котлом, є можливість вибору оптимального джерела тепла. За низьких температур навколишнього повітря значення COP теплового насоса різко знижується. Умовно кажучи, витрачається більше електроенергії для отримання тієї самої кількості тепла. Залежно від тарифів та значення

  Сміття теплового насоса, у певний момент вартість тепла від газового котла може стати дешевшою від вартості тепла, отриманого від теплового насоса.

  Для того, щоб користувач завжди використовував найвигідніше джерело нагрівання, в регуляторі sensoCOMFORT VRC 720 передбачена функція triVAI.

  Ця функція розраховує спеціальний коефіцієнт, що дозволяє перемикати теплогенератори відповідно до найвигіднішого тарифу для теплопостачання.


  Наявність 3-ходового клапану
  Відсутній
  Тип компресора
  Інверторний
  Тип
  Сплит-система
  Вбудований водонагрівач
  немає
  Країна виробник
  Німеччина
  Хладогент
  R410A
  Електроживлення
  1ф (230В)
  3ф (380В)

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре